Naše nabídka

Speciální interaktivní show pro děti. Nabídka koncipovaná pro dětské akce a školy.

Vyberte si show

Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si představení. Vybrali jsme pro Vás pět nejzajímavějších show.

“Technik, vědec, vynálezce a mozek projektu High voltage magic.”

Martin ŠkopZakladatel
Poslední svého druhu

Kouzelník Ohm

Dav lidí nedočkavě vyčkává ve tmě. tiše mumlá, když najednou vzduchem projede hlasitý, blesku podobný, zvuk. To kouzelník Ohm sesílá svoji elektrickou magii. Dav ustoupí o krok dozadu, v bázni a úžasu. Napětí o tenzi jednoho milionu voltů vytváří mystický proud oscilujícího chaosu, zážitek na který nezapomenete.

Kouzelník Ohm symbolizuje nespoutanou, avšak bezpečně ovládnutou přírodní sílu. Zahalený do kutny s kápí utkanou ze stříbra je posledním žijícím elektrickým kouzelníkem vrhající sršící blesky.

Nezapomenutelný souboj

Elektro duel

Jedinečné scénické vystoupení. Souboj dvou performerů, blesky vrhajícího kouzelníka Ohma haleného stříbrnou kápí, s Faradayovým rytířem v kroužkové zbroji.

Souboj vyvolává mýtické představy dávnověku, kdy magie byla součástí života všedního dne. Souboj, při kterém jde doslova o život, naplní vzduch ozónem a zanechá jen jednoho vítěze.

Thoramin, Zeusaphone

Zpívající cívka

Zpívající blesky!

Moderní technologie umožňují kontrolovat výboje do té míry, že mohou fungovat jako hudební nástroj hrající noty a akordy. Jako všechny hudební nástroje má i thoramin svůj unikátní zvuk.

Vhodné pro všechny druhy eventů i live performace, stačí připojit klávesy.

Fyzika nás ochrání

Faradayova klec

Faradayova klec slouží k ochraně před účinky vysokého napětí, a to i blesku. Naše Faradayova klec je uzpůsobena pro dobrovolníky, kteří si chtějí v bezpečí prohlédnout silné elektrické výboje. Klec lze objednat samostatně nebo v rámci scénického vystoupení.
Jak krotit blesky

Faradayův rytíř

Bleskostroj za hlasitého hlomozu blesku srší 1 000 000V elektřiny, když tu se mu postaví odvážný Faradayův rytíř a neohroženě ho zkrotí.

Faradayův rytíř je chráněný moderní kroužkovou zbrojí, která mu umožňuje zcela volný a bezpečný pohyb. Samotná zbroj je upletena z 85 tisíc kroužků z nerezové oceli.

Napište nám a objednejte si naše představení

Objednejte si představení, zanechte zpětnou vazbu nebo využijte našeho odborného poradenství, rádi Vám poradíme.