Hifi audio

Opravy, vývoj, vylepšení, servis, konzultace v oboru reproduktorových soustav a audio zařízení. Návrh a instalace ozvučení domácích a komerčních prostor.

Audio soustava (zdroj zvuku, zesilovač, reproduktory) rozhodně nepatří mezi běžné spotřební zboží, byť se nám to někteří výrobci (prodejci) pokouší namluvit. Odborně a zodpovědně navržená audio soustava dokáže nejen zprostředkovat zvukový zážitek, ale vyvolat dojem že orchestr se nachází přímo před námi. Často se proto stává že majitelé si ke svým audio soustavám vybudují unikátní osobní vztah. Tím se řídí i High voltage magic - audio. Audio soustavu od náš si jistě zamilujete Pečlivě vybrané komponenty po celé délce audio cesty tvořící silný řetěz bez slabých článků, ozvučnice s přírodních materiálů a mnoho hodin ruční práce zaručuje dokonalost a jedinečnost a uměleckou hodnotu každé soustavy. Filozofií High voltage magic audio. Je reprodukovat hudbu co nejkrásněji a nejpřirozeněji. Usilujeme o co nejvyšší stupeň věrnosti, takový co dokáže při poslechu spustit emocionální reakci co chytne za srdce. Naším úkolem je zprostředkovat kontakt mezi posluchačem a záměrem skladatele nebo umělce.

Abychom tohoto mohli dosáhnout je nezbytné vynaložit ohromné množství poctivé řemeslné práce, proto je vyloučena jakákoliv průmyslová velkovýroba. Řemeslné postupy používané High voltage magic - audio by mohli lehce zaplnit celou knihu. Celkovou složitost a důležitost každého kroku a detailu může docenit pouze hlavní mozek firmy, pan M. Škop. Každý aspekt konstrukce je důkladně promyšlen a zkoumán z mnoha úhlů pohledů a nic se nenechá jen náhodě. Konstrukce ozvučnic i zesilovačů vyžaduje nepřeberné množství znalostí a dovedností s nichž je nejdůležitější disciplína. Většina našich nástrojů a přípravků byla pro nás na zakázku vyrobena ze speciálních materiálů, tak aby se zaručila absolutní dokonalost našich produktů. Vzhledem k této až fanatické pozornosti na detail jsme dokonale přesvědčeni že žádný z masově vyráběných produktů se nedokáže ani přiblížit našich požadavkům na kvalitu, preciznost a řemeslné zpracování.